prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics buyantibiotics24.net, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

hese companies—marketing products called Advanced Skin Brightening Formula, Sunsafe Rx, Solaricare and Sunergetic—are putting people’s health at risk by giving consumers a false sense of security that a dietary supplement could prevent sunburn, reduce early skin aging caused by the sun, or protect from the risks of skin cancer,” the FDA said in a news release. “These companies were instructed to correct all violations associated with their products and were advised to review buyantibiotics24.net and product labeling to ensure that the claims they are making don’t violate federal law.

PRODER YAZILIM AŞ, ERP,Evrak,Muhasebe,eticaret,b2b | Bizden Haberler

Bizden Haberler

E-Dönüşüm Çözümleri -

PRODER E-Dönüşüm Çözümleri

E-Fatura Nedir?
E-Fatura, belirli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan elektronik belgedir.
E-Fatura ile satıcı ve alıcı arasındaki iletim, merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirilmektedir. 
E-Fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir.

E-Faturanın Avantajları Nedir?

  • Maliyetleri azaltılmasının yanında baskı, postalama, arşivleme gibi iş yükü ve zaman tasarrufunu da sağlamaktadır.
  • Güvenli veri akışı sağlar.
  • Elektronik ortamda oluşan arşiv ile faturalarınıza kolay erişim imkanı sunmaktadır.
  • Alıcı ve satıcı arasında ki mutabakat kolay, güvenilir bir şekilde sağlanır.
  • Çevre dostudur. Gereksiz kağıt basımından doğan israfı önler.

 

Ücretsiz Demo talebi için tıklayınız... 
E-Dönüşümde e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Müstahsil , e-Mutabakat... geçiş işlemlerinizi birlikte yönetelim.
Mali Mühür bekleme süresi hariç 1 günde e-Dönüşüme geçişinizi yapalım. 

 

E-Fatura İle İlgili Sık Sorulan Sorular

e-Faturaya geçiş şartları neler?

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan tebliğe göre cirosu 5 milyon TL ve üzeri olan firmaların 1 Temmuz 2020'ye kadar e-fatura ve e-arşiv sistemlerine geçiş yapması gerekiyor. Mevcut durumda e-fatura mükellefi olan firmaların 1 Ocak 2020'den itibaren e-arşiv de kullanması gerekiyor. Cironuz bu tutarı geçmese de e-fatura kullanıcısı olabilirsiniz. e-Fatura sisteminin getireceği kurumsallık çalışacağınız firmalarda daha profesyonel bir izlenim bırakır. Ayrıca faturalama sürecinizi daha etkin yönetip tahsilatlarınızı hızlandırabilirsiniz.

e-Fatura başvurusu nasıl yapılır?

Mali mühür temin edilmesi, online başvuru formunun doldurulması, GİB üzerinden başvuru yapılması, tüm adımların tamamlanmasıyla birlikte hesap aktivasyonu.


e-Fatura nasıl kesilir?

Lisans işlemi tamamlanan QuantumCEO kullanıcılarının E-Fatura kaydı/gönderimi oldukça kolaydır. Faturalar QuantumCEO üzerinden kayıt edilerek tek tuşla elektronik fatura olarak gönderim sağlanır. Bu tarihten sonrası için matbu fatura kullanımı yapmamanız gerekir. Düzenleme tarihi aktivasyon tarihi öncesine denk gelen satış faturaları için ise matbu fatura kesebilirsiniz. QuantumCEO, müşterinizi vergi numarasına göre güncelleme yaparak, karşı tarafa e-fatura veya e-arşiv fatura gönderir.

 

e-Faturaya geçince e-defter kullanımı da zorunlu mu?

İsteğe bağlı e-faturaya geçiş yapan firmaların e-deftere geçmeleri zorunlu değildir. Ancak e-faturaya geçiş zorunluluğu bulunan mükelleflerin e-defter de kullanması gerekir.
 

Herkese elektronik fatura kesebilir miyim?

Evet. e-Fatura sistemine geçtikten sonra e-fatura kullanıcılarına e-fatura, e-fatura kullanıcısı olmayan işletmelere ve şahıslara ise e-arşiv fatura kesebilirsiniz.

 


[ Sanal pazar, e fatura, e arşiv, gib e fatura, muhasebe programı, , e ticaret, e müstahsil, Tohum Sertifika Yazılımı, muhasebe programları, mobil sales,..... ]