Proder Yazılım Bölge Bayisini Ödüllendirdi...

PRODER Apex Premium  
PRODER Premium İş Zekası yenilendi..
31 Modüle sahip, sektörel bağımsız ve parametrik yapısı, kullanımdaki kolaylığı, yenilenmiş ve geliştirilmiş arayüzü, bağımsız rapor sihirbazıyla hayalinizdekinden bir adım önde.
Haberler
PRODER Adisyon  
PRODER Adisyon Restoranların Gözdesi
Dokunmatik ekran desteği,restoran bölümleri tanımlayabilme, paket sipariş özelliği, tabldot menü seçeneği, el terminal desteği ve daha birçok özelliği ile Proder Adisyon sizin için sahada..
Adisyon
Adisyon
PRODER Mobile Sale  
Proder Mobil Satış Sahada
El Terminalinden Yeni Cari Kartı tanımlama ve mevcut Cari Kartları transfer edebilme, Siparişlerin online ve offline olarak Premium İş Zekasına aktarılması, renk seçim imkanı, ürün resimleri ve bakiyeleri görebilme imkanıyla Proder Mobile Satış sizin için sahada..
PRODER WApex E-Ticaret  
E-Ticarette Yeni Bir Trend!
Komplike ürün ve vitrin yönetimi, müşteri, banka ve ödeme seçenekleri transferi, sanal pos desteği, online sipariş ve e-ödeme transferi ve tasarım alternatifleriyle e-ticaret sitenizi % 100 Apex Premium ile yönetin.
İş Dünyasındaki Rekabetinizi Küresel Ölçeklere Taşıyın!..
PRODER E-Temizleme  
Kuru Temizleme İşlemleri Sizi Yormasın
Dokunmatik ekran desteğiyle ürün kabul ve teslim işlemleri, deformasyon ve terzi işlemleri, Francashing yönetimi, esnek kampanya uygulamaları, anket ve değerlendirme işlemleri, personel yönetimi, web desteğiyle online işlem takibi, şubeler arası bağlantıyla tüm şubelerin anlık takibi ve dahası..
Kuru Temizleme İşlemleri Sizi Yormasın!..
PRODER'den
Apex Update
indirmek için tıklayın!..
PRODER Apex'in
Özel Sitesini
İncelediniz mi?
Apex Ticari Sistem
Yardım Dosyası
yenilendi!..
WApex
Referanslarımız
İçin Tıklayın!..
PRODER Apex Premium CRM  
PRODER Premium CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)
Potansiyel Müşteri Tanımlama (Muhasebesel İşlem yapılmamış müşteri kayıtları ), Potansiyel Müşteri Görüşmeleri, İstek Şikayet ve Öneriler, Görev Yöneticisi (Görev dağılım ekranı), Evrak (dokümantasyon) takibi, SMS Desteği, Mail Desteği, Ajanda Hatırlatma Sistemi, SQL yapısı ile gelişmiş istatistikler raporlar.
Tüm firmanızın yönetimini kolaylıkla takip edebileceğiniz bir bilgi yönetim sistemidir.
Apex Ticari Sistem  

Stok, cari, kasa, fatura, çek, senet, irsaliye, banka, döviz, depo, teklif, sipariş, taksit, üretim, personel, seri no, cep aktivasyon, bonus, yazar kasa, terazi olmak üzere 20 ayrı modülü içerisinde barındıran ticari yazılımdır.
Görsel tasarımı, kullanım kolaylığı, gelişmiş raporlama, uyarıları ile kullanıcıyı yönlendirme, gelişmiş yardım dosyası vb. özelliği ile tamamen kullanıcıyı düşünerek hazırlanmış bir ticari yazılımdır.

 
 
profesyonel düşünenler için !..