Stok Envanter Raporu
Previous Topic  Next Topic 

         Stokların toplam giriş - çıkış miktarlarını ve bu giriş çıkışlardan doğan bakiyeyi görebileceğiniz bir filtre ekranıdır. Bu filtre ekranında toplamlar görüntülendiğinden  dolayı ilgili hareket ayrıntılarını göremezsiniz. Fare ile çift tıklatarak veya ek işlemler menüsündeki Kart Aç butonuna basarak ilgili Stok Kartını açabilirsiniz. Kaydı Göster butonunu bu ekranda aktif değildir. 

        Hiçbir kriter belirtilmeden   butonuna basıldığı takdirde stok miktarı eksiye düşmüş olanlar ve aktif olmayan stoklar haricindeki tüm stoklar görüntülenecektir. Stok miktarı eksi olanları ve aktif olanları da dahil etmek için Eksi bakiyedeki Ürünleri Dahil et kutusunu ve Aktif olmayan Stokları Dahil et kutusunu işaretlemeniz gerekir.

         butonu ise ekranı değil filtre kriterlerini temislemek için kullanılır.

        Filtre kriterlerindeki alanları kullanarak istediğiniz kritere göre filtreleme yapabilirsiniz.  butonunu kullanarak Stok listesini açabilir ve bu listeden istediğiniz stok kodunu seçebilirsiniz.  Fitrelediğiniz raporu,  Ek işlemler menüsündeki  butonunu kullanarak aldığınız raporun çıktısını alabilirsiniz.  butonuna basarak Rapor Dizayn penceresini açabilir ve raporunuzu istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 

        Filtrelediğiniz raporu Ekişlemler manüzündeki  butonunu ile excel dosyası olarak kaydedebilirsiniz.