Proder Kurumsal

Misyon - Vizyon

BİZ KİMİZ 

2005 yılında kurumsal ihtiyaçları karşılamak üzere kurulan Proder, profesyonelliği yakalayarak, insanların kendi yaşam standartlarında, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.
PRODER misyonunda ve vizyonunda belirttiği hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız vermekte, sektörün lider  firması  olmaya doğru hızla ilerlemektedir. Bu ilerlemesinin altındaki sırrı; insanların profesyonelce yaşamaları ve profesyonelce bir yaşam  özlemi içerisinde olmalarının nedeni olduğunu bilerek her zaman daha profesyonel olmak için üstün gayret göstermektedir.
Şirketimiz, müşterilerimizin verimliliklerini arttırmayı amaçlayarak; onlardan gelen özel talepler doğrultusunda projeler geliştirmekte ve bunları uygulamaya geçirmektedir. Program yazılım, tasarım ve iletişim vb. tüm departmanlarımız, bu amaca yönelik çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerimizin ve bayilerimizin iş hayatını kolaylaştırmak için kalite standartları çerçevesinde en doğru ve en performanslı çözümlere yönlendirilmektir. Proder A.Ş. olarak önceliklerimiz; Güven, kalite, maliyet ve hızlı hizmettir. Amacımız karşılıklı güven içerisinde çalışmalarımızı geliştirmektir.

“ profesyonel düşünenler için!..”

Misyonumuz ;
İnsanların teknolojik ortamlarda yaşam standartlarını yükselterek, önce ülkemizde ve daha sonra tüm dünyada profesyonelce düşünen insanlara ulaşmak.

Vizyonumuz ;
            Profesyonel düşünce ve hizmet kalitemizi, profesyonelce yaşayan ve profesyonelce bir yaşam özlemi duyan tüm insanlarla paylaşmak.