• 2005 yılında büyük işletme ve kobilerin ileri teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan PRODER, profesyonel yaklaşımlarla insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedeflemektedir. PRODER misyonunda ve vizyonunda belirttiği hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden, sektörün lider firması olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir. Bu ilerlemesinin altındaki sırrı insanların profesyonelce yaşam arzuları ve profesyonelce bir yaşam özlemi içerisinde olmalarının sorumluluğunun bilinciyle her zaman daha profesyonel olmak için üstün gayret göstermektedir. Müşterilerimizin ve bayilerimizin iş hayatlarını kolaylaştırmak temel amacımızdır. Bunun için yüksek kalite standartları çerçevesinde en doğru ve en performanslı çözümlere yönlendirilmektedirler. PRODER A.Ş. olarak önceliklerimiz güven, kalite, ekonomik maliyet ve hızlı hizmet vermektir.

  “ profesyonel düşünenler için!..”

  Misyonumuz ;
  Müşterilerini teknolojiyle buluşturan,
  İş akışlarını hızlandıran,
  Staj imkanı sağlayarak öğrencilerin şirket ve yazılım kültürü kazanmasını sağlayan,
  Bölgedeki nitelikli insan gücünü istihdam ederek, beyin göçünü engellemek için üzerine düşeni yapan

  İnsanların teknolojik ortamlarda yaşam standartlarını yükselterek önce ülkemizde ve daha sonra tüm dünyada profesyonelce düşünen insanlara ulaşmak.

   

  Vizyonumuz ;
  Profesyonel düşünce ve hizmet kalitemizi, profesyonelce yaşayan ve profesyonelce bir yaşam özlemi duyan tüm insanlarla paylaşmak.
  Toplam kaliteye dayalı,
  Ar-ge çalışmalarıyla beslenen,
  Yenilikçi,
  Dinamik,
  Geçmiş deneyimlerden güç alan,
  Sağlam çözümleri hızlı üreten,
  Geleceğe dönük teknolojik ve insan gücü yatırımları yapan,
  Çalışanlarıyla ve müşterileriyle dost,
  Güvenilir bir firma olarak yazılım sektöründe bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vererek gücümüzü yüksek teknolojiyle tüm insanlığa sunmak.